W ramach bloga nie jet świadczone doradztwo ani nie są udzielane jakichkolwiek rekomendacje w zakresie prezentowanej w niej tematyki w tym dotyczące określonego postępowania wobec instrumentów finansowych, w ujęciu wynikającym w szczególności z ustawy z dnia 29  lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1768 z późn. zm.). Redakcja Finansowego Kubka Kawy nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie artykułów lub informacji zawartych na stronach bloga.

Finansowy Kubek Kawy

     © Copyright  2019

Finansowy Kubek Kawy

a blogu przedstawiamy aktualne posty i komentarze społeczności czytelników. Blog powstał, żeby zachęcić Ciebie do myślenia; pozytywnego motywowania i uczenia się Nie jesteśmy odpowiedzialni za Twoje decyzje.,ale pamiętaj, że świadomość jest owocna..

                                     

Na blogu przedstawiamy aktualne posty i komentarze społeczności czytelników. nie gromadzi danych osobowych naszych gości, z wyjątkiem standardowych dzienników ruchu generowanych automatycznie przez nasz serwer internetowy i Google Analytics. Rejestracja jest częścią systemu księgowania. Blog powstał, żeby zachęcić Ciebie do myślenia; pozytywnego motywowania i uczenia się. Nie jesteśmy odpowiedzialni za Twoje decyzje, ale pamiętaj, że świadomość jest owocna.nie gromadzi danych osobowych naszych gości, z wyjątkiem standardowych dzienników ruchu generowanych automatycznie przez nasz serwer internetowy i Google Analytics. Jeśli zdecydujesz się zostawić komentarz lub zapisać się na naszą listę e-mail, będziemy mieli Twój adres e-mail. Nie sprzedajemy jednak ani nie ujawniamy nikomu Twojego adresu e-mail ani danych osobowych. To byłoby niegrzeczne!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< FINANSOWY KUBEK KAWY

< FINANSOWY KUBEK KAWY

Jako autor, wydawca i redaktor w jednej osobie bloga „Finansowy Kubek Kawy” jestem otwarty na wszelkiego rodzaju formy współpracy z Partnerami ze świata finansów.

 

      Formy współpracy: 

 

                                     - ghost writing;

                                     - opracowywanie materiałów Partnera;

                                     - sporządzanie raportów i analiz;

                                     - tworzenie artykułów zleconych;

                                     - wpis sponsorowany na blogu;

                                     - baner reklamowy

  

 

Oprócz prezentowania subiektywnego spojrzenia na finanse - celem bloga jest również opracowywanie nowych, atrakcyjnych dla Czytelników produktów we współpracy z Partnerami bloga. Z zastrzeżeniem, iż tematyka wpisu jest w pełni zgodna z tematyką bloga oraz indywidualnymi zapatrywaniami autora wyrażanymi w publikowanymi na blogu artykułami.

 

Kończąc, zapraszam zatem wszystkich zainteresowanych do współpracy z „Finansowym Kubkiem Kawy”. 

 

WSPÓŁPRACA

Finansowy Kubek Kawy

    Jacek Iskra-autor i redaktor bloga

       jiskra@finansowykubekkawy.pl    

                Jacek Iskra              

jiskra@finansowykubekkawy.pl    

<< FINANSOWY KUBEK KAWY