W ramach bloga nie jet świadczone doradztwo ani nie są udzielane jakichkolwiek rekomendacje w zakresie prezentowanej w niej tematyki w tym dotyczące określonego postępowania wobec instrumentów finansowych, w ujęciu wynikającym w szczególności z ustawy z dnia 29  lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1768 z późn. zm.). Redakcja Finansowego Kubka Kawy nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie artykułów lub informacji zawartych na stronach bloga.

Finansowy Kubek Kawy

     © Copyright  2019

Finansowy Kubek Kawy

<< FINANSOWY KUBEK KAWY

<< FINANSOWY KUBEK KAWY

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana-dziękujemy:)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Słońce, morze, plaża. Brzmi jak idylla?
A jednak to prawda.
Zaledwie 250 metrów od najpiękniejszej plaży w Łebie oferujemy 1,2,3,4-osobowe pokoje w samym sercu naszego nadmorskiego kurortu.
Wynajem Pokoi Tryl
Otoczony niewielkim, zielonym ogrodem znajduje się nasz dom, do którego serdecznie Cię zapraszamy drogi Gościu. Oprócz morza i słońca zapewniamy ciepłą gościnę.
W pokojach znajdziesz wygodne łóżka, łazienki, telewizory, mini-lodówki oraz bezpłatne Wi-Fi. Na parterze naszego domu znajduje się też aneks kuchenny, gdzie przyrządzisz rodzinne śniadanie i wypijesz  doskonałą kawę.
                    
                        Na posesji zapewniamy miejsca        
                        parkingowe dla naszych gości.
                        Serdecznie zapraszamy.       
                        Łeba, morze, plaża i Tryl czekają .